close
تبلیغات در اینترنت
طلاق از شوهر خواننده به خاطر همکاران خانوم تهرانی
چهارشنبه 03 بهمن 1397

اخبار جدید ایران و سایر نقاط جهان

جستجوگر پیشرفته سایت

تبلیغات ویژه


درخواست طلاق در دادگاه تهران برای جدایی از شوهر خواننده

شش سال از روزی که مهرداد و هدیه آغاز زندگی مشترکشان را جشن گرفتند، می گذرد. در این مدت هیچ مشکلی نتوانست عشق و علاقه میان این زوج جوان را از بین ببرد اما درست از وقتی که مهرداد تصمیم گرفت خواننده شود، همه چیز به هم ریخت. هدیه نتوانست عشق و علاقه مهرداد به خوانندگی را تحمل کند.

از طرفی وقتی تبادل شعر و آهنگ میان مهرداد و همکاران خانمش را دید، بیشتر از قبل عصبانی شد و این عصبانیت تا جایی پیش رفت که کار این زوج جوان به دادگاه خانواده کشیده شد. آنها که درخواست طلاق توافقی خود را به قاضی شعبه 268 دادگاه خانواده ارائه دادند، بدون توجه به اصرارهای قاضی، بر تصمیم خود مبنی بر جدایی پافشاری کردند. مهرداد در رابطه با ماجرای اختلافاتشان به قاضی عموزادی گفت:تقریبا هفت سال پیش در دانشگاه با هدیه آشنا شدم. از همان روزهای اول آشنایی تصمیم گرفتم با او ازدواج کنم. برای همین سعی کردم همه چیز را درباره خودم و موقعیت زندگی ام به او بگویم. به همین دلیل همان ابتدا به هدیه گفتم که عاشق خوانندگی هستم و دوست دارم در آینده هر طور شده خوانندگی کنم. 

هدیه هم استقبال کرد و قول داد که هر موقع تصمیم به اجرای این هدف گرفتم، کمکم کند. من هم بشدت خوشحال شدم، اما حالا بعد از گذشت 6 سال که تازه تصمیم گرفته ام کار خوانندگی را انجام دهم، هدیه شروع به مخالفت کرده و در کمال ناباوری، هر شب دعوا به راه می اندازد. او مرتب بهانه گیری می کند و از من می خواهد دست از این کارم بکشم. از کوچک ترین مساله هم ایراد می گیرد تا شاید بتواند جلوی خواننده شدن مرا بگیرد. در صورتی که همیشه می دانست چقدر در آرزوی چنین کاری هستم، اما به جای تشویق و همراهی، پشت مرا خالی کرد. همین باعث شده زندگی ما به میدان جنگ تبدیل شود، برای همین دیگر نمی خواهم در کنار چنین زن خودخواهی زندگی کنم.

در ادامه، همسر این مرد رشته کلام را در دست گرفت و به قاضی گفت:آقای قاضی، قرار ما از اولش این نبود. من نمی دانستم که خوانندگی مهرداد تا این حد دردسر دارد. او از وقتی تصمیم گرفت کار خوانندگی را شروع کند، رفتارش از این رو به آن رو شد. دیگر به من اهمیتی نمی دهد. شب ها تا دیروقت بیدار می ماند و با همکاران خانومش درباره شعر صحبت می کند. هرچه پول در این سال ها جمع کرده بودیم، خرج این کار کرد و هربار هم حرفی به او می زنم، سرم داد می کشد. توقع دارد بدون هیچ مزاحمتی از صبح تا شب و از شب تا صبح کار کند. برای من وقت نمی گذارد. از همه بدتر ارتباطش با خانم هاست. مرتب با آنها صحبت می کند و هر بار اعتراض می کنم می گوید آنها شاعر هستند و مجبور است در رابطه با شعر با آنها صحبت کند. الان پنج ماه است وضعیت زندگی ما فقط به خاطر خوانندگی مهرداد از این رو به آن رو شده و هر شب با هم دعوا داریم. برای همین است که به مهرداد گفتم دیگر حق ندارد کار خوانندگی را ادامه دهد. ولی او فقط به خودش فکر می کند و انگار نه انگار که من همسرش هستم. از این همه بی توجهی خسته و تازه متوجه شده ام که هیچ اهمیتی برای مهرداد ندارم. برای همین تصمیم گرفتم به این زندگی مشترک برای همیشه پایان دهم چون می دانم که ادامه آن فقط اوضاع را بدتر می کند.

وقتی صحبت های این زن و شوهر به پایان رسید، قاضی تلاش کرد آنها را از جدایی منصرف کند، ولی این زوج بر تصمیم خود پافشاری کردند و در نهایت جلسه به آینده موکول شد.

 

طلاق از شوهر خواننده به خاطر همکاران خانوم تهرانی - نمناک

namnak.com/طلاق-از-شوهر-خواننده.p38314
رتبه: ۵ - ‏ نقد
۱ ساعت پیش - شوهر خواننده و درخواست طلاق از همسر و ماجرای درگیری زن و مرد عاشق بعد از خواننده شدن و ارتباط با همکاران خانم برای کار آهنگ در نمناک.
۴۰ دقیقه پیش - زن و شوهر جوان آنقدر عاشق هم بودند که در 6 سال زندگی هر روز را خوشبخت تر از دیروز سپری می کردند اما خواننده شدن شوهر و ارتباطهای عذاب آورش برای زن .

طلاق از شوهر خواننده به خاطر همکاران خانوم تهرانی - جالبناک

jalebnak.com/طلاق-از-شوهر-خواننده-به-خاطر-همکاران-خا/
۵ دقیقه پیش - ... اخبار لبنان · اخبار یمن. شما در خانه اخبار طلاق از شوهر خواننده به خاطر همکاران خانوم تهرانی ... اطلاع از جریمه رانندگی به صورت آنلاین اخبار. ۲۹ مهر ۱۳۹۵ ...
زن و شوهر جوان آنقدر عاشق هم بودند که در 6 سال زندگی هر روز را خوشبخت تر از دیروز سپری می کردند اما خواننده شدن شوهر و ارتباطهای عذاب آورش برای زن آنها را به دادگاه ...

دلیل طلاق همسر مجری مشهور تلویزیون + عکس - شبکه خبری ...

pechpech.net/news/.../دلیل-طلاق-همسر-مجری-مشهور-تلویزیون-+-عکس
همسر مجری تلویزیون به خاطر شغل همسرش و تماس های تلفنی همکاران خانمش با او ... خانم هایی که در پروژه های کاری با شوهرم همکاری داشتند، وقت و بی وقت به او تلفن می ... صدر تهران با شنیدن گفته های مرد مجری و همسرش آنها را به مشاور خانواده معرفی کرد تا ... «شوک» خواننده پاپ در شبکه نمایش خانگی؛ کنسرتی با دکوپاژ سینمایی و بدلکاری ...
۱۲ ساعت پیش - درخواست طلاق از شوهر خواننده در دادگاه تهران ... از طرفی وقتی تبادل‌شعر و آهنگ میان مهرداد و همکاران خانمش را دید، بیشتر از قبل عصبانی شد و این ... الان پنج ماه است وضعیت زندگی ما فقط به خاطر خوانندگی مهرداد از این رو به آن رو شده و هر شب با هم دعوا داریم. ... دختر بامزه ستاره زن سینمای ایران در کنار مادرش در ساحل +عکس.
۱۳ ساعت پیش - درخواست طلاق از شوهر خواننده در دادگاه تهران - رکنا | خبرپو. ... ماجرای ازدواج آقای مجری با خانم مدیر! ... از طرفی وقتی تبادل‌شعر و آهنگ میان مهرداد و همکاران خانمش را دید، بیشتر از قبل عصبانی شد و این عصبانیت تا ... الان پنج ماه است وضعیت زندگی ما فقط به خاطر خوانندگی مهرداد از این رو به آن رو شده و هر شب با هم دعوا داریم.
۱۰ مرداد ۱۳۹۱ ه‍.ش. - جمع بندي پاسخ اين سؤال‌ها از يك خانم، برابر سوابق و تجربيات به ... و بايد به خاطر سپرد كه راه بازگشت از هر خطايي از در توبه بي‌بازگشت مي‌گذرد. .... بی مورد به اون توجه ندارند و در آینده موجب مشکلاتی مانند طلاق یا خیانت میشه ..... ما هم تو ادارمون یک زن داریم که به شوهرش خیانت می کند و با یکی از همکاران مرد دوست است و ...

طلاق به‌خاطر عشق شوهر به خواهرزن - صراط

www.seratnews.ir/fa/news/228219/طلاق-به‌خاطر-عشق-شوهر-به-خواهرزن
۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - علاقه مرد جوان به خواهرزنش، باعث شد تا زن جوان راهی دادگاه خانواده شود. ... طلاق به‌خاطر عشق شوهر به خواهرزن ... درخواست طلاق به خاطر همکاران دختر ... شباهتم به خواننده لس آنجلسی عمدی نیست! .... مرد افغان كفتار شب های تهران بود+عکس ...

پشت‌پرده تغييرات كابينه - ویکیما

wikima.ir/article/پشت‌پرده+تغييرات+كابينه
مبتلایان به بواسیر این غذاها را نخورند بواسیر یا هموروئید اختلال رایج در مقعد و رکتوم است و زمانی که رگ های پیرامون ... طلاق از شوهر خواننده به خاطر همکاران خانوم تهرانی.
۲ تیر ۱۳۹۱ ه‍.ش. - به گفته این کارشناسان عدم رغبت همسر به داشتن روابط جنسی با شوهر ... اغلب بی وفایی ها می تواند به طلاق منجر نشود و در نهایت به رفع اختلاف بینجامد. .... برای مثال امکان دارد پیامکها و یا تماسهای بی مورد یک همکار خانم، شما را کلافه کرده باشد. ..... در ارتباطه حتی به خاطر یکیش داشت می رفت تهران که مچشو گرفتم .
ابتدا شوهرم با من خیلی صادق بود و همه چیز حتی اتفاقات ساده محیط کارش را هم می گفت. .... خانم بنده، یک روزایی بسیار عاشقانه با من رفتار میکنه و یک روزایی سرد میشه. ... یک بار به صورتی که از قصد نبود توجهم به یکی از همکاران جلب شده و تا الان که یک ماه .... آیا طلاق دادن زن به خاطر بی احترامی و فحاشی به مادر و خانواده ام جایز میباشد؟
۱۲ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - به‌خاطر مسائل فوق «من‌و‌تو» را ترک کردند و تلاش مدیران برای بازگرداندن ... در پایان خاطرنشان می‌کنیم "سروش تهرانی" (برنده سری اول آکادمی ... از روابط بی‌پروا و کنترل‌نشده "سالومه سیدنیا" با کارمندان مرد تلویزیون «من‌و‌تو» ..... کنم که با همکار یا خواننده یا بازیگر غیر همجنس خودشون گرفتن تو خود ایران نه تو انگلیس؟

پرسش‌های حقوقی و قضایی‌تان را به وکیل‌آنلاین بفرستید

www.mizanonline.ir/fa/ads/redirect/a/550
خوانندگان گرامی می‌توانند سوالات حقوقی، قضایی و مالیاتی خود را در قسمت. ... آیا ازدواج موقت مرد، حق طلاق را به همسر دائمش می‌دهد؟ .... توهین و ضرب و شتم دختر از سوی برادرانش‌، جرم است و مجازات دارد ...... اگر زنی بخاطر محکوم شدن شوهرش به پنج سال حبس برای نگهداری موادمخدر از اوطلاق گرفته باشد ودختری هم دارند که توافق شده حضانت اوبعهده ...
امید علومی خواننده جوان پاپ است که تا کنون کارهای زیادی از او منتشر شده است از جمله .... وقتی دانشجوی شهرستانی با امکانات کم در تهران قبول می‌شود و دانشجوی تهرانی ... به خاطر این قضاوت‌ها و دخالت‌ها، چقدر زندگی‌تان دور از چشم مردم است؟ ... خانم قریشی شما هم نسبت به قبل از زندگی کمتر لذت می‌برید؟ ...... این بازیگرا همش از این شوهر طلاق .

48 درصد دختران جوان، تمایل دارند همسر دوم شوند/ دختران مجرد در ...

www.fardanews.com/.../48-درصد-دختران-جوان-تمایل-دارند-همسر-دوم-شون...
۲۹ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - پس از انتشار این آمار به گفتگو با چند دختر مجرد نشسته ایم، که در ادامه .... از هم پاشیدن زندگی به خاطر هوی و هوس هم گناهه. ..... هم همه مردهای ایرانی بیش از یک زن دارن: معشوقه، همکار، همکلاس، فقط یواشکی! ...... یعنی مرد زن اولش را با بچه طلاق بده و کل خانواده متلاشی بشه بهتره تا ...... ضداخلاقی‌ترین رفتار تهرانی ها کدام است!
۱۸ دی ۱۳۸۹ ه‍.ش. - برای هر ایرانی بدیهی است که فساد زنان شوهردار به شمال شهر یا به تهران محدود نیست. ... در ضمن زن این ماجرا شوهر نداشته و به خوبی و خوشی طلاق گرفته بوده (389774) ... هیچکس نمیگه من بخاطر سیاستهای مسئولین افتادم دنبال دختر مردم . ...... باعث ناراحتی و تاسف خوانندگان شود، نه آنکه تبدیل به سنتی شوم در قسمتی از ...

خواندنی هایی در مورد خوانندگان ايران [آرشيو] - P30World ...

forum.p30world.com › ... › فرهنگ و هـنــــر › مـوســیـقی
۲۰ دی ۱۳۸۵ ه‍.ش. - اما بعد از اين مدت بتي دوباره به همراه خانواده اش به تهران برگشتند و در سن 17 .... و به این خاطر رابطه او و شوهرش در آن اواخر خیلی تیره شده بود و گیتی معالجه اش ... هم اکنون خانم مهستی با پیگیری کار خوانندگی هنوز در بین خوانندگان خارج از ... صدای دختر خود را می‌‌شناسد و طلاق دختر خود را از همسرش می‌‌گیرد و به مدت یک سال ...

کامنت دردناک یک دختر 26 ساله برای ظریف در فیس بوک+ ...

www.parsine.com/.../کامنت-دردناک-یک-دختر-26-ساله-برای-ظریف-در-ف...
۲۸ مهر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - شاید باورتون نشه اما من از پس کرایه اتوبوسم به تهران بر نمیام . ... شوهرم توان حمایت منو نداره و از پدرم هم نمیتونم پول بگیرم، وام دانشجویی هم که به جایی ... می دانم که مسئولیت سنگینی بر دوش من و همکاران من است و گرچه در ایجاد شرایط ...... به خاطر خدا چشمتونو وا کنید شما خانم محترم که انقد راحت از حفاظت حرف میزنی تا ...

تعرض کارمند فیس‌بوک به دو همکارش - شما

shomanews.com/fa/news/802773/تعرض-کارمند-فیس‌بوک-به-دو-همکارش
۲۰ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - کارمند فیس‌بوک در هر فرصتی با تهدید چاقو به همکارانش تعرض می‌کند. ... پس از فاش شدن این خبر، یکی دیگر از همکاران خانم وی که حدودا 20 سال دارد، به پلیس گفت که یوژو در تاریخ 20 ... حجاب مهمانداران هواپیمای تایلند در تهران (عکس) ... طلاق زن و شوهر معروف سينما / عكس ... مرگ عروس ۱۵ ساله به خاطر فشار زایمان طبیعی!
۵ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - 1- کدام انسانی با اندک بهره هوشی می تواند بپذیرد که این خانم تا به حال هیچ ... به عنوان مثال رجوع کنید به پرونده کلاسه ی 922192/63 در دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه دو تهران. ... ازدواج و به دنبال آن طلاق پر سر و صدای آزاده نام‌داری و فرزاد حسنی در دو .... و این موضوع را رسماً و با حضور در کنسرت یکی از خوانندگان کشور اعلام ...

همسر قبلی سحر قریشی از علت طلاق می گوید - پارس ناز

www.parsnaz.ir/همسر-قبلی-سحر-قریشی-از-علت-طلاق-می-گوید.html
همسر قبلی سحر قریشی از علت طلاق می گوید سحر قریشی اکنون با یک خواننده ازدواج ... مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک ... عاقبت این زن بخاطر علاقه شوهرش به کمر باریک .... من تا به حال کلاس بازیگری نرفتم و لج و لجبازی تجربه خوبی برای من بود و همکاران خیلی به من کمک کردند. ... شغل عجیب و پردرآمد خانم چه فرقی با تن فروشی دارد.

عارف (خواننده) - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/عارف_(خواننده)
به همین خاطر، عارف با لقب «حنجره‌طلایی» (تا قبل از لقب «سلطان قلب‌ها») شناخته می‌شد. ... ۵.۳.۱ دوصدایی با همکاران خانم; ۵.۳.۲ دوصدایی با همکاران آقا; ۵.۳.۳ اجرای مشترک با .... گویا آنان عکسی از عارف در مجله تهران مصور دیده بودند و غیبت غیرموجه او را به ..... همچنین لقب «مرد حنجره طلایی» برای عارف بر روی کاور صفحهٔ این ترانه درج شده بود.

مشکلات جنسی در صدر دلایل طلاق در ایران - افکارنیوز

www.afkarnews.ir/.../298817-مشکلات-جنسی-در-صدر-دلایل-طلاق-در-ایرا...
این وکیل دادگستری با اشاره به دلایل افزایش درخواست‌هایطلاقبا ریشه مشکلات ... بیکاری، درآمد پایین و نپرداختن نفقه از سوی شوهر علت اصلی درخواست‌های طلاق در ... طلاق در دادگاه‌های جنوب شرق و شمال غرب تهران نشان می‌دهد که فقر مهارت‌های ارتباطی .... اقایان باید بدانند که خانم ها هم مثل آنها و شاید هم بیشتر نیاز به ارضای جنسی و روحی دارند.

روان شناسی زن و مرد

www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=72695
گاهی اوقات خانم ها خیال می کنند مردان آن قدر قوی هستند که هیچ نیاز روانی ندارند و همچون کوه پشت سر همسرشان ایستاده اند. ... مردان طلاق می شکنند; اکثر کسانیکه متارکه کرده اند از نظر روحی و روانی افت ... مریضی مرد بودن; مرد به خاطر مردبودنش بیمار است و همیشه باید دعا کند که در مسیر یک زن فریبکار قرارنگیرد! .... امان از دست همکار حسود!
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - زن مصمم به جدایی بود و شوهرش با اصرار می‌خواست به خاطر پسر ... دادگاه خانواده مجتمع قضایی صدر تهران با شنیدن گفته‌های مرد مجری و همسرش آنها را به ...

مصاحبه با لاله اسکندری و همسرش ۲ روز بعد از ازدواج + تصاویر ...

www.talab.ir/.../interview-with-laleh-eskandari-and-his-wife-2-days.html
مصاحبه با لاله اسکندری و همسرش ۲ روز بعد از ازدواجتصاویر دیدنی خانم اسکندری ... بله، من به خاطر کار و تجربه ای که دارم و رشته تحصیلی‌ام که گرافیک بوده است، علاقه زیادی ... هستم و به دیدن نمایشگاه رفتم تا ببینم می‌توانم در بخش خارج از تهران هم مشارکت ... لاله اسکندری در قسمتی از مصاحبه به این نکته اشاره کرد که بعضی از همکاران ...
سلام همسرم خیلی مرد خوبیه ولی بعضی وقتا که بهونه ای نداره الکی به خاطر یه چیز ... و این خبر چنان بین همکاران مدارس شهر کوچک ما پیچید و من تنها ۱۵ سال داشتم و این ... ینی سال کنکور من بابام زنشو طلاق داد و حدود ۲۰ میلیون پول مهره زنه رو پرداخت کرد و ..... و در لندن زندگی میکنم ۱۳ساله عاشق پسری هستم که خواننده است تو این ۱۳سال اصلا ...

کاملترین مصاحبه گوگوش - GOOGOOSH PIC

googooshpic.blogsky.com/1386/02/04/post-126/
فائقه آتشین ملقب به گوگوش در 18 بهمن 1329 در خیابان سرچشمه تهران از پدر و مادر ... در سالهای کودکی گوگوش همراه پدرش به محل کار او می رفت وتا سه سالگی همکار ... های گوگوش بوجود آورد و او از این طریق توانست به مشهورترین خواننده آن دوران تبدیل شود. ..... بود تعدادی از شیوخ عرب بودند , بیشتر به خاطر این به مهمانی رفتم که خانم بوتو ...
۱۵ اسفند ۱۳۸۹ ه‍.ش. - تهراني با بيان اينكه يكي از عوامل مهم طلاق مسائل جنسي است تصريح كرد: عدم آگاهي‌ها ... مطمئنا اشاعه طلاق بخاطر دوری از فرهنگ اسلامی و نزدیکی به فرهنگ غربی ... با مشاهده این خبر که گاه و بی گاه از زبان برخی از همکاران ما در رسانه ها منتشر می ... اینها سوالاتی است که اگر پاسخی داده نشود به نظر ،ذهن خواننده و جامعه را به طور ...
۱ بهمن ۱۳۸۷ ه‍.ش. - خب اونکه دومی دو میخواد اولی رو لاقل طلاق بده . ..... به نظر من اگر به خیانت همسرت متمئنی ازش جدا شو ما زنها به خاطر گذشتهای به موردمون مردها را گستاخ کرده ایم ..... من به جرأت از 90 درصد دختران تهران زیباترم ولی اولاً با اخلاق و رفتارم اصلاً ...... سلام ؛ خانم چرا اونقدر با يه همكار مرد ارتباطت نزديك بوده باشه ؛ اين كارت از اولش ...

حبیب محبیان برائ چه به ایران بازگشت!؟ + زندگینامه و علت ...

www.momtaznews.com/حبیب-محبیان-برائ-چه-به-ایران-بازگشت؟-ع/
۱۸ ساعت تجاوز به دختر دانشجو ... وی اظهار کرد: پس از اعلام مأموریت بلافاصله، همکاران به محل اعزام شدند و پس از ... این ترک دیار نه به خاطر جنگ و نه به خاطر انقلاب بود بلکه تنها سببش ممنوعیت پدرم .... تصاویری از حبیب خواننده مرد تنهای شب در سردخانه‌ای در رامسر ... گریه های محمد محبیان پسر حبیب در مراسم هفت پدرش در تهران + عکس ...

رفتار وقیحانه و زشت شوهرم را با همکار زنش دیدم| او حتی به ...

newsfile.ir/.../رفتار+وقیحانه+و+زشت+شوهرم+را+با+همکار+زنش+دیدم%7...
رفتار وقیحانه و زشت شوهرم را با همکار زنش دیدم| او حتی به دختر دوست اش هم رحم نکرد ... به خاطر اختلاف با رئیس»، «پرخوری که منجر به محرومیت شد»، «خیابان گردی با .... در تهران به همکار آقا لیسانس صنایع یا عمران گرایش پروژه در تهران نیازمندیم. ... احساس می کنم شوهرم دلزده شده و اگر همین طور ادامه دهم، کارمان به طلاق می کشد و این چیزی  ...

وقتی مشکلات جنسی مسبب طلاق است - بیتوته

www.beytoote.com/wedlock/learn/problems3-cause2-divorce.html
نکته‌ی بسیار مهمی که زن و شوهر باید به آن توجه داشته باشند این است که نحوه‌‌ی ارضای غرایز ... متأسفانه بسیاری از همکاران ما در گروه‌های پزشکی سعی می‌کنند در رفع ظاهر .... حتی مواردی داشته‌‌ایم که مدت پانزده سال از شروع زندگی زناشویی آنها گذشته و خانم هنوز ... طلاق به علل مختلف به جز مشکلات جنسی به دادگاه خانواده‌ی شهر تهران مراجعه کرده ...
۱ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. - واکنش معنا دار بازیگر ایرانی به طلاق آنجلینا جولی از بِرَد پیت+عکس .... پیشنهاد به دلیل ارتباطات است، چراکه من و حدیث اهل ارتباط نزدیک به خاطر کار نیستیم. ... فولادوند ادامه داد: اگر رامبد همکار خانم بود بهتر می‌توانستم نظر بدهم چراکه بعضی نقش‌ها را ... این خواننده در پایان انگشتر خود را به موزه «دورهمی» تقدیم کرد.

خانه قابل تفکیک برای زوج هایی که طلاق می - اخبار ایران و جهان

newsreaders.ir/search/?...خانه%20قابل%20تفکیک%20برای%20زوج%2...
۲۳ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. - آتش زدن همسر به خاطر طلاق غیابی/قاتل ارومیه ای در تهران دستگیر شد ... فروشگاه خانه شیک به یک همکار ( خانم / آقا ) در کرمانشاه نیازمند است. .... خوانندگان خبرآنلاین را جویا شدیم تا بگویند به عقیده آنها براي محكمتر كردن چارچوب‌های خانواده، ... مجله تفریحی فان سیتی · رابطه زن هوس باز با دوست شوهرش جنایت آفرید · وقتی ...

خلاصه رمان فارسی «شوهر آهو خانم» به قلم علی محمد افغانی - نت ...

netnevesht.ir/خلاصه-رمان-فارسی-شوهر-آهو-خانم1/
۱۶ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - انتخاب اینبار، علی محمد افغانی و کتاب بی نظیر شوهر آهو خانم می باشد. ... جهت معرفی، در برزخ بودم که شوهر آهو خانم را فقط به خاطر زمینه قبلی که ... وی تحصیلات متوسطه را در کرمانشاه گذراند و برای ادامه تحصیل به تهران آمد ... میران می پذیرد و با این بهانه که اواز شوهرش طلاق گرفته و پیشنماز مسجد اورا به من سپرده تا کس ...

خلاصه رمان های موجود در سایت [بایگانی] - سايت تخصصي موبايل

forum.mobilestan.net › ... › زبان , فرهنگ , ادبیات
۸ فروردین ۱۳۸۸ ه‍.ش. - 100+پست - ‏13 نویسنده
ولی ندا بخاطر دانشگاه بر میگرده تهران ونیما میمونه که کار کنه تا ... و بعد از فوت مرد پسر مجبور میشه دختر رو ببره خونه خودش و از اونجا ..... که خواننده هنگام خواندنش دچار انواع و اقسام حس های متناقض می شود و نمی ...... تا اینکه نسرین متوجه ونوس می شود که دختر عمو امیر هم هست و از شوهرش طلاق گرفته و با امیر ارتباط دارد…
به گزارش ستاره نیوز به نقل از هفته نامه تماشاگران، «گاهی اوقات دوستانم به ما می گویند ... او می گفت: «فرشید گوش است و من دهان هستم و شاید به همین خاطر است که ما تا این حد با هم ... در حوزه ترانه فعال بودم و برای بعضی خواننده ها ترانه سرایی کردم و از همه مهمتر اینکه .... احسنت به خانم الهام چرخنده ،چادری که بر سر داری بوی عشق و وفا میدهد .

طلاق بخاطر بزرگی الت ی شوهر - خبر روز

www.khabareruz.ir/search/?q=طلاق+بخاطر+بزرگی+الت+جنسی+شوهر
به گزارش ایران ناز :”گوئن استفانی” خواننده 46 ساله آمریکایی است که عامل برهم زدن .... خیانت و طلاق بخاطر تلگرام زن جوان وقتی دید که شوهرش برای یک دختر مزاحمت ایجاد ... این پرونده دیروزبرای رسیدگی روی میز قاضی دادگاه خانواده تهران قرارگرفت. ... میگنا: گاهی همکاران در موقعیتی قرار می گیرند که مراجع در شرایط بسیار دشواری قرار ...

سایت تخصصی بانوان : رابطه نامشروع با زن متاهل در پشت بام !

banoo1.com/رابطه-نامشروع-با-زن-متاهل-در-پشت-بام.html
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ه‍.ش. - عضویت در کانال تلگرام مادرانه، ویژه خانم های ایران زمین ... در جلسه محاکمه این متهم بعد از اینکه یازرلو، نماینده دادستان تهران ... متهم در مورد اینکه چرا بعد از اینکه فهمید نسرین شوهر دارد به ارتباطش پایان .... با اعتیاد ، زن با رابطه نامشروعش به جای نجات زندگیش و مرد غریبه به خاطر رابطه نامشروع و بدون صیغه بازن غریبه.

همسر مجری تلویزیون درخواست طلاق داد | مدل جدید 95 | عکس ...

nowruz95-model2016.ir/2016/.../همسر-مجری-تلویزیون-درخواست-طلاق-دا...
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - خانم هایی که در پروژه های کاری با شوهرم همکاری داشتند، وقت و بی وقت به او ... خانواده مجتمع قضایی صدر تهران با شنیدن گفته های مرد مجری و همسرش آنها را به .... تماس های همکاران زن پای مجری معروف را به دادگاه خانواده باز کرد! ... انتقام وحشتناک مرد به خاطر درخواست طلاق همسرش! ... خواننده سرشناس کشورمان همسرش را طلاق داد!

شمال نیوز :: تنها زن میلیاردر ایرانی کیست؟ + عکس

www.shomalnews.com/.../تنها%20زن%20میلیاردر%20ایرانی%20کیس...
سيده فاطمه مقيمي متولد سال ۱۳۳۷ در تهران، داراي مدرک مهندسي راه ‌وساختمان، موسس و ... به گزارش شمال نیوز به نقل از جهان ، مقيمي در سال 1358 پس از اتمام دوره ... نظرات خوانندگان : .... که به هر دری زدم دیوار شد دارای یک فرزند دختر 4 ساله ومستاجر هستم شوهرم ویزتور .... همسرم به خاطر به خاطر خرید یک خانه ی چند متری که در پرداخت پول آن به مشکل ...

در اتاق عمل چه دیدم! - فرارو

fararu.com/fa/news/236704/در-اتاق-عمل-چه-دیدم
۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - خلاصه انتظار به پایان رسید و خانم دکتر جراحم تشریف آوردند درحالی‌که ...... من مرد هستم و وقتی به بیمارستان میروم از حضور پرسنل زن ناراحت می شوم چه دلیلی ... که حالا بخاطر یه توهم بیخود اومده واینجا داستانسرایی کرده واز شوخیهای همکاران .... خصوصی تهران سزارین کردم بعضی از فرمایشات این خانم را قبول ندارم زمانی ...

توصيه هايي براي درمان افسردگي - شفاف

www.shafaf.ir/fa/news/109849/توصیه-هایی-برای-درمان-افسردگی
افراد افسرده اميدي به زندگي ندارند و احساس عجز و ناتواني مي كنند. ... خانم «ب» تصميم قاطع گرفت كه اوضاع را تغيير دهد و با كنار گذاشتن كدورت ها، خشم، نفرت ..... وقتی طلاق گرفته باشی و ببینی همه دوستات دور و برشون رو عشق و خوشی ..... میثم از تهران .... زندگیمیو بخاطر افسردگی دارم ازدست میدم بهم بگین چکار کنم با شوهرم همش دعوا ...

تصاویر خانه های فساد قبل از انقلاب - پایگاه خبری تحلیلی ...

rahberey.com/ShowNews/تصاویر-خانه-های-فساد-قبل-از-انقلاب
۴ شهریور ۱۳۹۳ ه‍.ش. - «پری بلنده» از خانم رییس‌های بسیار ثروتمند قلعه شهرنو بود. ... داده و آن‌ها را تحریک به طلاق گرفتن کرده و نهایتا به فساد سوق می‌دادند. ... که پری بلنده توسط محافل دربار حمایت می‌شده و به خاطر وابستگی‌هایش نه ... ملکه اعتضادی؛ از گردانندگان محلات بدنام تهران و همکاران .... گفت و گو با «محمد چگینی» ؛ خواننده جوان شهر ری.
جهان نیوز قضاوت پیرامون این نوشته را به خوانندگان گرامی واگذار می کند: ... در صورتی كه من از سال‌ها قبل تصمیم به طلاق داشتم، ولی ایشان دل من را گرم به ... این ابراز علاقه و توجه به حدی رسید كه همكاران متوجه توجه بیش از حد ایشان به اینجانب شدند. ... او مطرح كرد كه این مشكل به خاطر من برای شما ایجاد شده صلاح است برای رفع مشكل ورق را ...
۶ خرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. - اگر در فاحشگی مرد به زن پول می دهد یا اینکه با او رابطه جنسی برقرار می ..... پس این آمار افسار گسیخته طلاق که در بعضی جاها مثل شمال تهران از آمار ازدواج پیشی گرفته برای چیه؟ ... و اتفاقا از صیغه دختر باکره نهی هایی شده و آن را مکروه گفته اند. ...... به همین خاطر در روایات ، ازدواج موقت و چند همسری تشویق نشده است.

پاسخ به سوالات دوستان :: رنجنامه های مرد متأهل

rangname.blog.ir/1393/02/08/پاسخ-به-سوالات-دوستان
۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ه‍.ش. - من همکار خانم ندارم اما پیش میاد که ارتباط کاری داشته باشم خصوصا بیشتر تلفنی. .... شما خونه تون تهران نیست که من کلاس قرآنم رو آدرسشو بدم که همسرتون رو ..... او می دانست که خیلی زود خواهد مرد و می خواست من را از واکنش های منفی پسرمان بخاطر طلاق حفظ کند. .... من متاهل هستم و دارای دو فرزند، خواننده خاموش بودم .

شرایط زن یا مرد بعد از طلاق چگونه می شود؟ ... با توجه به این هدف است که تلاش می کنیم تا خواننده فهیم و متفکر ما پس از مطالعه این مطالب بر ... ولی در خلال فرایند طلاق دیدم که همان کارهایی را می‌کنم که زمانی دیگران را به خاطر انجامش نکوهش می‌کردم. .... ساختار روان خانم ها جوری طراحی شده که برای آرامش پیدا کردن صحبت می کنند در حالی که ...

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


بخش نظرات


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی


تبلیغات

  Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

ورود کاربران


عضويت سريع

  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

آمار کلی سایت

  آمار مطالب آمار مطالب
  کل مطالب کل مطالب : 341
  کل نظرات کل نظرات : 1
  آمار کاربران آمار کاربران
  افراد آنلاین افراد آنلاین : 1
  تعداد اعضا تعداد اعضا : 1

  آمار بازدید آمار بازدید
  بازدید امروز بازدید امروز : 69
  باردید دیروز باردید دیروز : 221
  ورودی امروز گوگل ورودی امروز گوگل : 0
  ورودی گوگل دیروز ورودی گوگل دیروز : 4
  بازدید هفته بازدید هفته : 499
  بازدید ماه بازدید ماه : 3,947
  بازدید سال بازدید سال : 3,947
  بازدید کلی بازدید کلی : 174,461

  اطلاعات شما اطلاعات شما
  آِ ی پیآِ ی پی : 54.83.93.85
  مرورگر مرورگر :
  سیستم عامل سیستم عامل :


امکانات جانبی