close
تبلیغات در اینترنت
7 بازیگر دستگیر شده در پارتی شبانه چه کسانی هستند
چهارشنبه 21 آذر 1397

اخبار جدید ایران و سایر نقاط جهان

جستجوگر پیشرفته سایت

تبلیغات ویژه


هفت بازیگر دستگیر شده در پارتی چه کسانی هستند؟

دانستن اینکه چه کسانی در پارتی شبانه بوده اند بر پی بردن به ریشه های فرهنگی که باعث می شود بازیگران سینما از مهمانی های خاص همراه با سرو مشروبات الکلی سر در بیاورند، ارجحیت پیدا کرده است. 


گویا همه می دانند بسیاری از بازیگران مشهور عقبه فرهنگی قابل قبولی ندارند. هنرمندانی که در فیلم های سینمایی و سریال های سینمایی منادی اخلاق هستند و به قول حافظ «چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند.»

حدود یک قرن پیش، «نسیم شمال»، شاعر طنزپرداز عصر قاجار در نصیحتی طنازانه می گوید «رو مسخرگی پیشه کن و مطربی آموز/ صد سال اگر درس بخوانی همه هیچ است.» مطرب ها یا عمله جات طرب مخلوطی از نوازندگان و هنرپیشگان نمایش ها بودند یعنی کسانی که بعد از مدتی با ورود تئاتر و سینما به ایران نام فرهیخته «هنرمند» را به جای «مطرب» برگزیدند.

نسیم شمال در آن سال که شعر «رو مطربی آموز» را سرود مقصود ش از اوضاع بد فرهنگی و اجتماعی کشور بود که در آن جایگاه دانش و علم کمتر از مطربی بوده است. یعنی چیزی شبیه آنچه اکنون در جامعه دیده می شود. هنوز هم در نظر عموم، شهرت و محبوبیت عمله طرب با وجود نواقص فرهنگی زیاد بالاتر از قشر فرهیخته و جامعه است؛ جایگاهی کاذب که باعث می شود مفاسد اخلاقی این قشر نیز بیشتر از دیگران به چشم بیاید.

با وجود توصیه شاعر عصر قاجار، تلویزیون در هر مناسبتی شروع به دعوت از بازیگران سینما و ورزشکاران (اغلب فوتبالیست ها) می کند. تصویر بازیگران بخش جدا نشدنی از جلد مجلات زرد است و اظهار نظر های هر چند سخیف آنها در شبکه های اجتماعی به سرعت نشر داده می شود.
چند روز بعد از نامه سرگشاده چند بازیگر زن به معاون سیما و افشاگری درباره پشت پرده آلوده پروژه های تلویزیونی، بازداشت هفت بازیگر در پارتی شبانه، نگاه ها را به سمت فساد اخلاقی قشر هنرمند معطوف کرد.

پارتی شبانه ، پارتی سعادت اباد ، بازیگران دستگیرشده در پارتیبا مرگ یک ورزشکار شایعه ها درباره چرایی مرگ وی به راه افتاد و در نهایت دادستان تهران گفت: «در حال حاضر برخی ورزشکاران و هنرمندان، ورزش و هنر را وسیله ای برای رسیدن به شهرت نابجا کرده اند که البته مردم ما نسبت به این قضیه آگاه هستند.» عباس جعفری دولت آبادی تأکید کرد: «چندی پیش هم تذکر دادیم ورزشکاران و هنرمندان باید اخلاق حرفه ای و منش پهلوانی داشته باشند. باور کنید اینکه ورزشکار یا هنرمندی بر اثر شرب خمر بمیرد، شایسته نیست.»

در حادثه اخیر، کسی بر اثر مصرف مشروبات فوت نکرده است، اما بازداشت بازیگران سینما با بطری های مشروبات الکلی آبروریزی پیش پا افتاده ای نیست.

هفته گذشته چند بازیگر زن در نامه ای سرگشاده از فساد در پشت پرده فیلمها ابراز گلایه کردند. این بازیگران چند روز بعد به دیدار معاون سیما رفتند و اصغر پور محمدی نیز گفت: «شاید در سینما فسادی باشد که من مطلع نیستم، ولی در تلویزیون چیزی به عنوان فساد اخلاقی نداریم و اگر هم بوده نهادهای مربوطه با آن برخورد کرده اند.»

با فاصله کمی از سخنان پورمحمدی، هفت بازیگر مشهور در پارتی شبانه دستگیر شدند. پلیس اعلام کرد آنها در باغی در سعادت آباد تهران به همراه 80 بطری مشروبات الکلی دستگیر شده اند.

حسین نوش آبادی، سخنگوی وزارت ارشاد در واکنش به بازداشت این بازیگران به ابراز تأسف پرداخت و گفت: «بارها گفته ایم هنرمندان ما هرچه دارند از حمایت مردم دارند، مراقب رفتارهایشان باشند و منزلت و جایگاهشان را حفظ کنند. آنها نباید با رفتارهای ناشایست، اعتمادی را که از سوی مردم جلب کرده اند به راحتی از دست بدهند. هنرمندان به سختی به شهرت و محبوبیت می رسند و نباید به راحتی روی آنچه سبب شهرت و محبوبیتشان شده است، پا بگذارند.»

نوش آبادی ادامه داد: «رعایت اخلاق، اصول و مبانی شرعی و قانونی، پایبندی به سبک زندگی ایرانی و اسلامی و پایبند بودن به حداقل هایی که مردم انتظار دارند، حقی است که مردم بر گردن هنرمندان دارند و آنها نباید به خاطر چند لحظه خوشگذرانی هویت خود را زیر سؤال ببرند و جایگاهشان را به حراج بگذارند.»

نوش آبادی به رعایت اخلاق و اصول مبانی شرع، سبک ایرانی اسلامی و انتظار مردم از هنرمندان اشاره می کند، یعنی چیزی که با دستگیری این بازیگران بار دیگر مخدوش شد.

بخشی از وظیفه هنر انتقال پیام های اخلاقی و انسانی به مخاطبانش است. هنرمند در این بین نقش واسط را بازی می کند، مردم پیام های اخلاقی و انسانی را بر اساس نقش آفرینی هنرمند دریافت می کنند. از این منظر هنر جایگاه والایی دارد و هنرمندان به مثابه پیامبران شناخته می شوند. آیا کسانی که با مشروبات الکلی در پارتی سعادت آباد دستگیر شده اند، می توانند رسالت اخلاقی داشته باشند؟!

فیلمفارسی و ستارگانش
وقتی به سینمای فیلمفارسی نگاه می کنیم، با وجود همه فسادهایی که در فیلم ها به نمایش گذاشته می شود، پیام اصلی فیلم ها اکثراً جوانمردی، ناموس پرستی، اخلاق و مردمداری است. تصویری هم که ستارگان سینمای فیلمفارسی در ذهن مردم ساخته بودند، اکثراً همان تصویر جوانمردی و گذشت است. هیچ کس منکر فساد آن دوران نیست، ولی حداقل در آن زمان رسانه ها تا اینقدر گسترش پیدا نکرده بود که کوچک ترین رفتار بازیگران و ورزشکاران از چشم تیزبین رسانه ها دور نماند. در این دوره نمی شود شهرت داشت اما چشم های جست وجوگر مردم را در پشت سر نداشت، اشتباه کردن در دوران جدید عواقب سنگین تری دارد.

در این دوره اگر بازیگر دست چندم سینما هم بخواهد از کشور خارج شود، به سرعت شهرت پیدا می کند، رسانه ها درباره اش می نویسند، مردم به صفحه اجتماعی اش می روند و به کانون توجه تبدیل می شود. حتی اگر رفتن از ایران به قیمت کشف حجاب و حضور در یک یا چند سریال سطحی فارسی زبان ساخت شبکه های ماهواره ای باشد. نیروی انتظامی برای حفظ آبروی بازیگران سینما از اعلام نام آنها خودداری کرده و احتمالاً مانند سایر پارتی هایی که لو رفته و بازیگران و فوتبالیست های حاضر در آنها بی سر و صدا آزاد می شوند.

تنها چیزی که از این خبر باقی می ماند، یادآوری این است که بازیگران و فوتبالیست ها بر عکس فضاسازی تلویزیون و مجلات زرد، اصلاً نمونه های خوبی برای الگو شدن در جامعه نیستند.

 

بازیگر دستگیر شده در پارتی شبانه چه کسانی هستند؟ - ...

namnak.com/30366-بازیگر-دستگیر-شده-در-پارتی.html
۳ ساعت پیش - پارتی و دستگیری هنرمندان در پارتی و جزئیات دستگیری بازیگران در پارتی سعادت آباد و جدیدترین اخبار روز را در نمناک ببینید.
۲ ساعت پیش - با انتشار خبر بازداشت هفت بازیگر سینما در پارتی شبانه از یکی از پربیننده ترین بخش های خبری رسانه ملی، تکاپویی برای کشف نام این افراد ...

بازيگران دستگيرشده در پارتی چه کسانی هستند؟

www.fardanews.com/.../بازيگران-دستگيرشده-در-پارتی-چه-کسانی-هس...
با انتشار خبر بازداشت هفت بازيگر سينما در پارتي شبانه از يكي از پربيننده‌ترين بخش‌هاي خبري رسانه ملي، تكاپويي براي كشف نام اين افراد در شبكه‌هاي اجتماعي ...

هفت بازیگر معروف در پارتی شبانه دستگیر شدند

www.fardanews.com/.../هفت-بازیگر-معروف-در-پارتی-شبانه-دستگیر...
... متری در منطقه سعادت آباد هفت بازیگر معروف سینما در یک پارتی شبانه دستگیر شده‌اند. ... اون منطقه که همش ساخته شده. ناشناس. Iran, Islamic Republic of. ۱۴:۴۷ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۵. 2. 7. پاسخ .... واقعا برای مردم که چنین کسانی رو مورد حمایت قرار میدن متاسفم.


اسامی 7 بازیگر دستگیر شده پارتی شبانه - باکس 98

box98.ir/search/?q=اسامی+7+بازیگر+دستگیر+شده+پارتی+شبانه
۳ روز پیش - بازداشت 7 بازیگر معروف در پارتی شبانه در باغی 40 هزار متری هفت ... سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره 7 بازیگر دستگیرشده در یک پارتی شبانه گفت: ... به این صورت که اگر کسی بخواهد در پارتی آن ها شرکت کند باید دو ...
۳ ساعت پیش - با انتشار خبر بازداشت هفت بازيگر سينما در پارتی شبانه، تكاپويی برای كشف نام اين افراد در شبكه‌های اجتماعی به راه افتاده ... شنبه, 18 ارديبهشت 1395 :: Saturday, 7 May 2016 ... بازيگران دستگيرشده در پارتی چه کسانی هستند؟

7 بازیگر دستگیر شده در پارتی شبانه چه کسانی هستند؟ | ...

1.iranoo.ir/7-بازیگر-دستگیر-شده-در-پارتی-شبانه-چه-کس/
۱ ساعت پیش - هفت بازیگر دستگیر شده در پارتی چه کسانی هستند؟ دانستن اینکه چه کسانی در پارتی شبانه بوده اند بر پی بردن به ریشه های فرهنگی که باعث می ...

هفت بازیگر معروف در پارتی شبانه دستگیر شدند - مشرق

www.mashreghnews.ir/.../هفت-بازیگر-معروف-در-پارتی-شبانه-دستگی...
۸ ساعت پیش - بازيگران دستگيرشده در پارتی چه کسانی هستند؟ ..... تا بوده از این پارتی ها زیاد بوده و کسی به کار اونا کار نداره بقیه هم بیخودی خودشونو .... فرد معروف و عادی تبعیض قائل شد پس باید اون 7 بازیگر هم مانند بقیه ی افراد حاضر در اون ...

7 بازیگر دستگیر شده در پارتی شبانه چه کسانی هستند؟ | ...

www.downloadmovie2016.ir/.../7-بازیگر-دستگیر-شده-در-پارتی-شبا...
۲ ساعت پیش - قریباً ۴۵ نتیجه (۰٫۶۰ ثانیه) اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید 7 بازیگر دستگیر شده در پارتی شبانه چه کسانی هستند؟ - ...

لیست افراد ۷ بازیگر که در پارتی گرفته شده اند - خبر 90

khabar90.ir/search/?q=لیست+افراد+۷+بازیگر+که...پارتی...شده...
بازداشت 7 بازيگر معروف در پارتي شبانه در باغی 40 هزار متری هفت بازيگر ... در یک مهمانی که در غرب تهران برگزار شده بود, تعدادی بازيگر دستگیر شده اند. ... به این صورت که اگر کسی بخواهد در پارتي آن ها شرکت کند باید دو قانون آنان را رعایت کند.

دستگیری 7 بازیگر معروف در پارتی شبانه - فرارو

fararu.com/fa/news/.../دستگیری-7-بازیگر-معروف-در-پارتی-شبانه
دستگیری 7 بازیگر معروف در پارتی شبانه ... پارتی شبانه دستگیر شده‌اند و از محلی که در آن حضور داشتند، 80 بطر مشروبات الکلی کشف شده است. ... از صدور قطعی حکم در مورد فرد یا افراد مورد نظر توسط دادگاه صالح نمی توان هیچ نامی از هیچ کسی برد.

نام هفت بازیگر دستگیرشده در پارتی - نیوز

9us.ir/search/?q=نام+هفت+بازیگر+دستگیرشده+در+پارتی
۲ روز پیش - واکنش به دستگیری 7 بازیگر در پارتی شبانه ... خبرگزاری صدا و سیما: حسین نوش آبادی درباره 7 بازيگر دستگيرشده در یک پارتي شبانه افزود: این خبر .... به این صورت که اگر کسی بخواهد در پارتي آن ها شرکت کند باید دو قانون ...

اسامی بازیگران دستگیرشده در پارتی - نیوز

9us.ir/search/?q=اسامی+بازیگران+دستگیرشده+در+پارتی
۲ روز پیش - واکنش به دستگیری 7 بازیگر در پارتی شبانه ... خبرگزاری صدا و سیما: حسین نوش آبادی درباره 7 بازیگر دستگيرشده در یک پارتي شبانه افزود: این خبر .... به این صورت که اگر کسی بخواهد در پارتي آن ها شرکت کند باید دو قانون ...

اسم ها و نام های 7 بازیگر بازداشت شده در پارتی شبانه سعادت آباد

75download.ir/اسم-ها-و-نام-های-7-بازیگر-بازداشت-شده-در-پارتی-شبانه-...
۶ ساعت پیش - برچسب ها : اسم های 7 بازیگر دستگیر شده در پارتی سعادت آباد چیست ؟ ... هفت بازیگر گرفته شده در پارتی شبانه سعادت آباد چه کسانی هستند ؟

دستگیری 7 بازیگر معروف در پارتی شبانه - عصر ایران

www.asriran.com › صفحه نخست › اجتماعی
۳ روز پیش - دستگیری 7 بازیگر معروف در پارتی شبانه ... پارتی شبانه دستگیر شده‌اند و از محلی که در آن حضور داشتند، 80 بطر مشروبات الکلی کشف شده است.

نسیم آنلاین | دستگیری 7 بازیگر معروف در پارتی شبانه/ ...

www.nasimonline.ir/.../دستگیری-7-بازیگر-معروف-در-پارتی-شبانه-ک...
۳ روز پیش - دستگیری ۷ بازیگر معروف در پارتی شبانه/ کشف ۸۰ بطری مشروبات الکلی ... شده‌اند و از محلی که در آن حضور داشتند، 80 بطر مشروبات الکلی کشف شده است. ... سلاح تحریم با اقدام و عمل بی‌اثر می‌شود نه با لبخند/ تندرو کسی است که ...

7 بازيگر دستگيرشده چه کسانی هستند؟ - صراط

www.seratnews.ir/fa/news/.../7-بازيگر-دستگيرشده-چه-کسانی-هستند
صراط: با انتشار خبر بازداشت هفت بازيگر سينما در پارتي شبانه از يكي از پربيننده‌ترين بخش‌هاي خبري رسانه ملي، تكاپويي براي كشف نام اين افراد در شبكه‌هاي ...

اسامی 7 بازیگر دستگیر شده پارتی شبانه | دانلود سریال 94

download2016photo.ir/.../اسامی-7-بازیگر-دستگیر-شده-پارتی-شبانه/
۲ ساعت پیش - 7 بازیگر دستگیر شده در پارتی شبانه چه کسانی هستند؟ - ... namnak.com/30366-بازیگر.
بازداشت 7 بازیگر معروف در پارتی شبانه بازداشت،پارتی شبانه. ... شبانه بازداشت شده‌اند و از محلی که در آن حضور داشتند، 80 بطر مشروبات الکلی کشف شده است. ..... اعمال هر كسي به خودش مربوطه كسي نبايد در زندگي كسي دخالت كرد اون هفت عزيز كه در ...
۶ ساعت پیش - بازیگران دستگیر شده میهمانی شبانه چه کسانی بودند؟ 5/7/2016 12:56:51 ... واکنش سخنگوی وزارت ارشاد به دستگیری 7 بازیگر در پارتی شبانه.

هفت بازیگر دستگیر شده در پارتی چه کسانی هستند؟ | مدل ...

nowruz95-model2016.ir/.../هفت-بازیگر-دستگیر-شده-در-پارتی-چه-ک...
۳ ساعت پیش - آیا کسانی که با مشروبات الکلی در پارتی سعادت آباد دستگیر شده اند، می توانند رسالت ... 7 بازیگر دستگیر شده در پارتی شبانه چه کسانی هستند؟

7 بازیگر دستگیر شده در پارتی شبانه چه کسانی هستند - ...

www.khabareruz.ir/search/?...7+بازیگر+دستگیر+شده...پارتی+شبانه...
7 بازیگر دستگیر شده در پارتی شبانه چه کسانی هستند. دستگیری 7 بازیگر معروف در پارتی شبانه. شب جمعه هفته گذشته در باغی 40 هزار متری در منطقه سعادت آباد ...

خبرگزاری قوه قضاییه: هفت بازیگر معروف سینما در یک ...

www.radiofarda.com/content/f16-iran-7-cinema-actors/27715721.html
۳ روز پیش - خبرگزاری قوه قضاییه: هفت بازیگر معروف سینما در یک پارتی شبانه دستگیر شدند ... خبرگزاری میزان به نام افراد بازداشت شده اشاره نکرده است. ... در ایران سال‌هاست که گزارش‌های متعددی از بازداشت بازیگران و ورزشکاران در مهمانی‌ها و جشن‌های خصوصی منتشر می‌شود. ... کسی نیست جلوی کثافت کاری های خودشونوبگیره؟

7 بازیگر دستگیر شده در پارتی شبانه چه کسانی هستند - ...

iruni.ir/search/?q=7+بازیگر+دستگیر+شده...پارتی+شبانه+چه+کسانی...
ادعای عجیب دختر جوان حاضر در پارتي شبانه ساعت 5:30 دقیقه صبح جمعه هفته گذشته مردم اهالی ساختمانی واقع در یکی از محله های غرب تهران با سر و صدای جیغ زنی از ...

اسامی بازیگران دستگیرشده در پارتی - فان گاه

fungah.ir/search/?q=اسامی+بازیگران+دستگیرشده+در+پارتی
۲ روز پیش - ... با هر سلیقه ای جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید ... دستگیری مشهورترین بازیگران ایرانی در پارتی شبانه -آکا. 2-4-2016 ... 7 بازیگر سرشناس در یک مهمانی که جمعه هفته گذشته برگزار شده بود, دستگیر شدند. دستگیری ...

دستگیری 7 بازیگر معروف سینما در پارتی شبانه باغ سعادت ...

www.bornanews.ir/.../400647-دستگیری-بازیگر-معروف-سینما-در-پار...
دستگیری 7 بازیگر معروف سینما در پارتی شبانه باغ سعادت آباد ! ... شده‌اند و از محلی که در آن حضور داشتند، 80 بطر مشروبات الکلی کشف شده است. ... دکتر روحانی در دیدار با معلمان: تعلیم کار خداییست و اولین کسی که به بشر تعلیم داد خدا بود./برنا.
۳ روز پیش - پایگاه خبری شورا آنلاین-دستگیری 7 بازیگر سینما در پارتی شبانه ... سعادت آباد هفت بازیگر معروف سینما در یک پارتی شبانه دستگیر شده اند و ...

7 بازیگر دستگیر شده در پارتی شبانه چه کسانی هستند - ...

far30-fun.ir/search/?...7+بازیگر+دستگیر+شده...پارتی+شبانه...کسان...
7 بازیگر دستگیر شده در پارتی شبانه چه کسانی هستند. دستگیری 7 بازیگر معروف سینما در “پارتی شبانه” سعادت آباد. شب جمعه هفته گذشته در باغی 40 هزار متری ...
۳ روز پیش - پارتی شبانه ، بازیگر معروف سینما ، 7 بازیگر معروف سینما ، دستگیری بازیگر معروف ... شبانه بازداشت شده‌اند و از محلی که در آن حضور داشتند، 80 بطر مشروبات الکلی کشف شده است. .... بهترین هدیه برای کسی که دوستش دارید!

دستگیری 7 بازیگر معروف در پارتی شبانه - خبرگزاری میزان

www.mizanonline.ir/fa/.../دستگیری-7-بازیگر-معروف-در-پارتی-شبانه
۳ روز پیش - دستگیری 7 بازیگر معروف در پارتی شبانه ... چه زمونه ای شده.چقدرازادانه ازاین .... 7. پاسخ. کسانی که شراب میخورند باید در مل ع عا م شلاق بخورند.

بازيگران دستگيرشده در پارتی چه کسانی هستند - خبر روز

khabareruz.gsecsw.com/search/?...بازيگران+دستگيرشده...پارتی...کسا...
خبر دستگیری 7 بازیگر در یک پارتي شبانه با واکنش وزارت ارشاد روبرو شده است.دستگیری بازيگران در پارتيحسین نوش آبادی درباره 7 بازیگر دستگيرشده در ...

بازیگران دستگیرشده در پارتی چه کسانی هستند؟ - مشرق ...

khabarfarsi.com/n/16513019
۹ ساعت پیش - دانستن اینکه چه کسانی در پارتی شبانه بوده اند بر پی بردن به ریشه های ... مردم به دنبال نام 7 بازیگر مشهور سینما که در پارتی دستگیر شدند ...
۳ ساعت پیش - با انتشار خبر بازداشت هفت بازیگر سینما در پارتی شبانه، تکاپویی برای کشف نام این افراد در شبکه های اجتماعی به راه ... شنبه, 18 ارديبهشت 1395 :: Saturday, 7 May 2016 ... بازيگران دستگيرشده در پارتی چه کسانی هستند؟

7 بازیگر دستگیر شده در پارتی شبانه چه کسانی هستند

funbid.ir/search/?q=7+بازیگر+دستگیر+شده...پارتی+شبانه...کسانی...
7 بازیگر دستگیر شده در پارتی شبانه چه کسانی هستند. دستگیری 7 بازیگر معروف سینما در “پارتی شبانه” سعادت آباد. شب جمعه هفته گذشته در باغی 40 هزار متری ...

بازیگران دستگیرشده در پارتی چه کسانی هستند؟ صبح ...

khabarche.ir/خبر/.../بازیگران-دستگیرشده-در-پارتی-چه-کسانی-هستند...
۹ ساعت پیش - خبرچه بازیگران دستگیرشده در پارتی چه کسانی هستند؟ ... 1 روز پیش تایید خبر دستگیری 7 بازیگر معروف در پارتی شبانه. سایت خبری وابسته ...
دستگیری 7 بازیگر معروف در پارتی شبانه ... سینما در یک پارتی شبانه دستگیر شده‌اند و از محلی که در آن حضور داشتند، 80 بطری مشروبات الکلی کشف شده است.

۷ بازیگر دستگیر شده چه کسانی هستند

download57.ir/tag/۷-بازیگر-دستگیر-شده-چه-کسانی-هستند
هنوز مشخص نشده است که این بازیگران چه کسانی بوده اند . دستگیری 7 بازیگر معروف در پارتی شبانه بازیگر پنج شنبه در پارتی دستگیر شدند. ماجرای دستگیری 7 ...
۳ روز پیش - ... 40 هزار متری در منطقه سعادت آباد هفت بازیگر معروف سینما در یک پارتی شبانه دستگیر شده‌اند. ... شده‌اند و از محلی که در آن حضور داشتند، 80 بطری مشروبات الکلی کشف شده است. .... 7. 18. پاسخ. سالهاست که مردم مواجه با این نوع اخبار هستند و هیچ چیزی حل نشده و لذا ... کسی که فحاشی می کند شایسته وکالت مردم نیست.
۸ ساعت پیش - خبر دستگیری 7 بازیگر در یک پارتی شبانه با واکنش وزارت ارشاد روبرو شده است. ... حسین نوش آبادی درباره ٧ بازیگر دستگیرشده در یک پارتی شبانه افزود: این خبر تاسف ... کسی که ایدز می‌گیرد یعنی ٤ سال قبل HIV گرفته است!

بازداشت 7 بازیگر معروف در پارتی شبانه

entekhab.ir/fa/news/266877/بازداشت-7-بازیگر-معروف-در-پارتی-شبانه
در باغی 40 هزار متری هفت بازیگر معروف سینما دستگیر شده‌اند. ... باغی در سعادت آباد هفت بازیگر معروف سینما در یک پارتی شبانه بازداشت شده‌اند و از محلی که در آن حضور داشتند، 80 بطر مشروبات الکلی کشف شده است. .... انتقاد شدید ایران از مقتدی صدر در روز سفر او به تهران / سخنان اخیر ولایتی درباره عراق در محکومیت چه کسی بود؟

دستگیری 7 بازیگر معروف در پارتی شبانه - آفتاب

aftabnews.ir/fa/news/.../دستگیری-7-بازیگر-معروف-در-پارتی-شبانه
دستگیری 7 بازیگر معروف در پارتی شبانه ... دستگیر شده‌اند و از محلی که در آن حضور داشتند، 80 بطر مشروبات الکلی کشف شده است. ... فعلا هم که آبروی کسی نرفته.

بازيگران دستگيرشده در پارتی چه کسانی هستند؟ - خبر

chifeed.ir/بازيگران-دستگيرشده-در-پارتی-چه-کسانی-ه/
۶ ساعت پیش - جوان: با انتشار خبر بازداشت هفت بازيگر سينما در پارتي شبانه از يكي از ... براساس خبر منتشر شده, شب جمعه هفته دستگیری 7 بازیگر در پارتی ...

اسامی 7 بازیگری که در پارتی دستگیر شدند | باغ سعادت آباد

wikipedia.avablog.ir/.../اسامی+7+بازیگری+که+در+پارتی+دستگیر+شد...
اسامی 7 بازیگری که در پارتی دستگیر شدند | باغ سعادت آباد -

دستگیری 7 بازیگر معروف در پارتی شبانه - شما نیوز

shomanews.com/.../دستگیری-7-بازیگر-معروف-در-پارتی-شبانه
۳ روز پیش - ... کشف شده است. برچسب ها شمانیوز,خبر,,دستگیری 7 بازیگر معروف در پارتی شبانه, ... چه کسی برق را در زمان سخنرانی رییس جمهور قطع کرد؟

7 بازیگر توی پارتی - مجله یوتو

yo2.ir/search/?q=7+بازیگر+توی+پارتی
۳ روز پیش - بازداشت 7 بازيگر معروف در پارتي شبانه در باغی 40 هزار متری هفت بازيگر ... در یک مهمانی که در غرب تهران برگزار شده بود, تعدادی بازيگر دستگیر شده اند. .... به این صورت که اگر کسی بخواهد در پارتي آن ها شرکت کند باید دو قانون ...

واکنش به دستگیری 7 بازیگر در پارتی شبانه | جستجو | ...

www.wikifeed.ir/.../واکنش+به+دستگیری+7+بازیگر+در+پارتی+شبانه...
Continue reading دستگيري ۷ بازيگر معروف در پارتي شبانه at منجیل نیوز. ... دانستن اینكه چه كسانی در پارتي شبانه بوده‌اند بر پی بردن به ریشه‌های فرهنگی كه ... در منطقه سعادت آباد، هفت بازيگر معروف سینما در یک پارتي شبانه دستگیر شده اند.

دستگیری 7 بازیگر معروف در پارتی شبانه | پایگاه خبری ...

samaaknews.com/70219/دستگیری-۷-بازیگر-معروف-پارتی-شبانه/
۳ روز پیش - دستگیری ۷ بازیگر معروف در پارتی شبانه. 0 ... سعادت آباد هفت بازیگر معروف سینما در یک پارتی شبانه دستگیر شده‌اند و از محلی که در آن حضور داشتند، ۸۰ بطری مشروبات الکلی کشف شده است. ... اولین خروجی استقلال چه کسی است؟

دستگیری بزیگران در پارتی 95 - مجله تفریحی سی روز

cday.ir/search/?q=دستگیری+بزیگران+در+پارتی+95
۳ روز پیش - دستگیری ۷ بازیگر معروف سینما در پارتی شبانه ... 7 بازیگر سرشناس در یک مهمانی که جمعه هفته گذشته برگزار شده بود, دستگیر شدند. ... به این صورت که اگر کسی بخواهد در پارتي آن ها شرکت کند باید دو قانون آنان را رعایت کند.

دستگیری بازیگر مشهور زن با یک فوتبالیست در پارتی ...

roozno.com/.../دستگیری-بازیگر-مشهور-زن-با-یک-فوتبالیست-در-پا...

دستگیری بازیگر مشهور زن با یک فوتبالیست در پارتی شبانه لواسان ... این بازیکن بازداشت شده که با یک چهره جدید در این دیدار به میدان آمد، موارد حاشیه‌ای فراوانی ... 7. پاسخ. چه خبره در این باغهای لواسان ؟؟؟ از معاملات آنچنانی تا جرگه هنرپیشگان و ...

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


بخش نظرات


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی


تبلیغات

  Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

ورود کاربران


عضويت سريع

  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

آمار کلی سایت

  آمار مطالب آمار مطالب
  کل مطالب کل مطالب : 341
  کل نظرات کل نظرات : 1
  آمار کاربران آمار کاربران
  افراد آنلاین افراد آنلاین : 1
  تعداد اعضا تعداد اعضا : 1

  آمار بازدید آمار بازدید
  بازدید امروز بازدید امروز : 129
  باردید دیروز باردید دیروز : 158
  ورودی امروز گوگل ورودی امروز گوگل : 4
  ورودی گوگل دیروز ورودی گوگل دیروز : 3
  بازدید هفته بازدید هفته : 369
  بازدید ماه بازدید ماه : 1,614
  بازدید سال بازدید سال : 24,559
  بازدید کلی بازدید کلی : 168,115

  اطلاعات شما اطلاعات شما
  آِ ی پیآِ ی پی : 52.91.90.122
  مرورگر مرورگر :
  سیستم عامل سیستم عامل :


امکانات جانبی