close
تبلیغات در اینترنت
روزگار خانواده ی ستایش قریشی بعد از این فاجعه چگونه است؟
چهارشنبه 21 آذر 1397

اخبار جدید ایران و سایر نقاط جهان

جستجوگر پیشرفته سایت

تبلیغات ویژه


روزگار خانواده ی ستایش قریشی بعد از این فاجعه چگونه است؟

از هر رهگذری که بپرسی، خانه « ستایش قریشی » را نشان می دهد. ظهر کوچه خلوت است. خانه، ته یکی از کوچه های بی نام است، منطقه ای در حاشیه جنوب شرق تهران که خیلی از ساکنانش از مهاجران افغانند. همسایه ها دری آهنی را نشان می دهند که برگه اعلامیه فوت روی آن چسبیده و می گویند کسی در این خانه نیست. یک در آن سو تر، خانه پسر را نشان می دهند و حالا شش روز از واقعه می گذرد.

ساعتی پیش پلیس و متهم به محل وقوع جرم آمده، صحنه را بازسازی کرده و رفته اند. مادر داغ دیده خانه را تاب نیاورده و پیش اقوام نزدیکش رفته است. شماره تلفن شان در آگهی گم شدنِ ستایش همه جا پخش شده و با خبری شدنِ حادثه، تلفن مدام زنگ می خورد.

ستایش قریشی ، ستایش قریشی ، قتل دختر بچه افغانی

با اینکه در بسیاری خبرها صحبت از تجاوز و سپس قتل دخترک است اما خانواده دختر تأکید می کنند که «هنوز جواب آزمایش های پزشکی قانونی نیامده و معلوم نیست چه بلایی سر بچه آمده است.» همسایه ها با خانواده ستایش همدردی می کنند. همسایه ها افغانستانی و ایرانی اند و تقاضای رسیدگی به پرونده را دارند. یکی از نزدیکان خانواده می گوید: «تلفن خانواده ستایش هر لحظه زنگ می خورد، آنها هم واقعیت را که اتفاق افتاده بود، گفتند اما دیگر خسته شد ه اند از این همه تماس و دیگر جواب نمی دهند.»

تلفن ها خاموشند؛ خانواده ستایش هنوز اشک می ریزند و هنوز بهت زده اند از آنچه که شش روز پیش زندگی دو خانواده را دگرگون کرده و داستان هر روز پر و بال بیشتری می گیرد. «تلفن ها را خاموش کردیم، بعضی زنگ می زدند و حرف های عجیب و غیر واقعی می گفتند اما خیلی از ایرانی ها با ما همدردی می کردند. دیگر چه می خواهیم جز اجرای عدالت؟ نمی خواهیم خون کشته مان پایمال شود.»

خواهران به ردیف گرد مادر نشسته اند؛ یک هفته است که رنگ به رخ ندارند. شنبه پیش دختر کوچک شان گم شد. ظهر از خانه بیرون زد و دیگر برنگشت تا دو روز بعد مادر جسم بی جانش را دید.

نفیسه، دختر بزرگ خانواده که برادر کوچکش را بغل گرفته، هنوز به خاطر دارد که وقت بیرون رفتن خودش لباس خواهر را پوشاند و موهایش را شانه زد: «پولش را برداشت، پیش مادر مویش را تاب داد و رفت. کار هر روزش بود که این موقع برود کوچه و با دوستاش بازی کند.»

بعد از آن هر چه منتظر شدند برنگشت؛ تا غروب آن روز همه جا را گشته بودند اما ستایش آب شده و توی زمین فرو رفته بود. همه خانواده در تلاش پیدا کردن دخترک بودند؛ حتی همسایه ها. شوهر خاله می گوید به کلانتری رفتند و پرونده تشکیل دادند. اعلامیه گم شدن ستایش را به در و دیوار زدند و قول مژدگانی دادند اما باز هم پیدا نشد. باقی داستان همان است که بارها گفته اند، فردای آن روز مردی مدام به پدر ستایش زنگ می زند. شماره نا آشنا که بعد از پیگیری ها معلوم شد، کسی آن سوی خط از باجه تلفن همگانی تماس می گیرد. او می گفت: آقای قریشی نگران نباش، دخترت پیدا می شود. هی زنگ می زد و می گفت بچه ات نیم ساعت دیگه می آید. دوباره یک ساعت بعد زنگ می زد و می پرسید نیامد؟ باز تماس می گرفتند که کوچه شلوغ است، بگذار خلوت شود تا ساعت هشت شب می آوریمش. نفهمیدیم کی بود، هر چی می پرسیدیم می گفت: چه کار داری من کی ام؟ اینها را همه به آگاهی گفتیم. چطور می شود جسدی دو روز و یک شب در خانه ای باشد و اهل خانه خبر نشوند؟ خانه همسایه دو طبقه است، شاید دختر بی جان را طبقه بالا گذاشته و مادرش نفهمیده است؛ چون جسد را پشت بام پیدا کردند.»

ستایش ، قتل دختر بچه افغانی ، ستایش دختر افغان

 

ساعت 8:00 شب پلیس آمد و جنازه را در خانه همسایه پیدا کرد. خاله ستایش هم مانند همسایه ها فکرش را نمی کرد، نوجوان 17 ساله چنین با سرنوشت خود و ستایش بازی کند. او می گوید: «فقط 17 سال دارد، چه کسی فکرش را می کرد؟ اگر کمک نیروی انتظامی نبود، کاری از دستمان برنمی آمد؛ با یک اعلامیه می ماندیم و دختری گم شده. ما با آرامش ماجرا را پیش بردیم، نخواستیم شلوغ شود. فامیل را آرام کردیم که بعد از این دعوا نشود و کسی پیگیر همسایه نباشد؛ ما همه را متهم نمی کنیم.»

اهل خانه می گویند، پسر شاگرد ممتاز مدرسه بود و عکسش را زده بودند و به در و دیوار و زیرش نوشته بودند: دانش آموز نمونه. بعد از واقعه اما پیدا نبود که چه کسی شبانه همه عکس هایش را از دیوارها کنده است. بعد از این اتفاق دو همسایه یکدیگر را ندیدند و خانواده پسر هم دیگر پیدایشان نشد. هیچ کس فکر نمی کرد در همسایگی قتلی اتفاق افتاده و برای پاک کردن جرم، پسری نوجوان دست به دامن اسید شود و سر آخر از دوستش کمک بخواهد و او هم پلیس آگاهی را خبر کند. همسایه ها می گویند: «نمی دانیم خانواده آن پسر خبردار شدند یا نه؟ مادرشان می آمد و با اینها همدردی می کرد که نگران نباشید پیدا می شود. پدرش تهران کار می کند، بابای پسر هم عکس ستایش را گرفته بود که برای پیدا کردنش کمک کند.»

حرف همه شان یکی است، همه فامیل داغدار ستایش و هم ولایتی هایشان می گویند: نمی شود با تقدیر جنگید که با قانون طرفند و نه با همسایه. «ما مهاجر هستیم اما چه فرقی می کند، همه انسانیم. شاید این اتفاق برای یک کودک ایرانی می افتاد، ما با هم خصومتی نداشتیم.»

بعد از واقعه جز همسایه ها که برای همدردی آمدند، فرماندار ورامین، سفیر افغانستان و چند مسئول استانی هم آمده و گفته اند که کارهای قانونی را پیش می برند. چند وکیل هم اعلام آمادگی کرده اند که پرونده را دست بگیرند. نماینده های انجمن حمایت از حقوق زنان و کودکان مهاجر هم با خانواده ستایش همدردی کرده و برای کمک به آنها اعلام آمادگی کرده اند.

برای صفیه، مادر ستایش تنها دو دختر و دو پسر باقی مانده است؛ نفیسه تا سوم راهنمایی خوانده و حالا نامزد کرده است. رحیمه پنجم دبستان است و منیر احمد، کلاس هشتم است. با وجود حضور بچه ها، خانه خالی است. خلوت است و جای ستایش در آن خالی است. «دیگر نمی توانیم در خانه بمانیم، باید خانه را عوض کنیم. آنجا که می رویم مدام شلوغ می شود، همسایه ها می آیند و خبرنگارها، از این محله باید رفت.»

 

روزگار خانواده ی ستایش قریشی بعد از این فاجعه چگونه است؟

namnak.com/29654-روزگار-خانواده-ی-ستایش-قریشی.html
۱۸ ساعت پیش - ستایش و ماجرای ستایش دختر افغانی و حال و روز خانواده ی ستایش قریشی و آخرین اخبار از فاجعه ورامین را در نمناک ببینید.


۹ ساعت پیش - از هر رهگذری که بپرسی، خانه « ستایش قریشی » را نشان می دهد. ظهر کوچه خلوت است. خانه، ته یکی از کوچه های بی نام است، منطقه ای در حاشیه جنوب شرق ...

روزگار خانواده ی ستایش قریشی بعد از این فاجعه چگونه است؟

nowruz95-model2016.ir/.../خانواده-ی-ستایش-قریشی-بعد-از-این-فاجعه-...
۱۰ ساعت پیش - روزگار خانواده ی ستایش قریشی بعد از این فاجعه چگونه است؟ namnak.com/29654-روزگار-خانواده-ی-ستایش-قریشی.html ۸ ساعت پیش - ستایش و ...

روزگار خانواده ی ستایش قریشی بعد از این فاجعه چگونه است ...

yascamp.ir/روزگار-خانواده-ی-ستایش-قریشی-بعد-از-این.html
۱۷ ساعت پیش - روزگار خانواده ی ستایش قریشی بعد از این فاجعه چگونه است؟ ... و نوجوان در روزی نحس دگرگون شده و حالا همه داستان مرگ دلخراش ستایش را شنیده اند.

روزگار خانواده ی ستایش قریشی بعد از این فاجعه چگونه است؟

tafrihy.net/.../75968-روزگار+خانواده+ی+ستایش+قریشی+بعد+از+این+فاجع...
۹ ساعت پیش - تاریخ انتشار و :فروردین بازدید : نفر روزگار خانواده ی ستایش حال قریشی بعد از این فاجعه و روزگار ستایش این چگونه است؟ چگونه است؟از هر رهگذری ...

تجاوز به ستایش افغانی - تفریحی

tafrihy.net/index/view/11032-تجاوز+به+ستایش+افغانی
۳ روز پیش - روزگار خانواده ی ستایش قریشی بعد از این فاجعه چگونه است؟ برو به :نمناکتماس با ماتبلیغات در نمناکاخبارفرهنگ و هنربهداشت و سلامتسبک ...

زنگ هشدار ستایش قریشی - فارسی فان

far30-fun.ir/search/?q=زنگ+هشدار+ستایش+قریشی
پدر ستايش با اشاره به اینکه بعد از حادثه با قاتل دیدار نداشته است اظهارکرد: تاکنون دیداری با قاتل ..... روزگار خانواده ی ستایش قریشی بعد از این فاجعه چگونه است.
۵ روز پیش - به گزارش احیا نیوز، طی مصاحبه با پدر ستایش قریشی دخترک 6 ساله مهاجر .... بودن این فاجعه هولناک برای پسر ده سال زندانی در نظر گرفته خواهد شد. >>> خبر خوب این است که خانواده ستایش می توانند درخواست دیه به صورت ... از دل دردمند خانواده ی این دختر خدا آگاه است که چقدر زجر می کشند. ... الان نمیدانم وضعیت چگونه بود

حال و روز خانواده «ستایش» پس از فاجعه | News File

newsfile.ir/news/حال+و+روز+خانوادهستایش»+پس+از+فاجعه
پست غم انگیز رضا صادقی برای ستایش عکس به دنبال واکنش هنرمندان کشور ... جام نیوز - 36 دقیقه پیش; روزگار خانواده ی ستایش قریشی بعد از این فاجعه چگونه است؟

علی انصاریان همبازی حدیث فولادوند و فریبا نادری شد + عکس ...

www.manto95-dress2016.ir/.../علی-انصاریان-همبازی-حدیث-فولادوند-و-...
۱۲ ساعت پیش - ... + عکس · روزگار خانواده ی ستایش قریشی بعد از این فاجعه چگونه است؟ ... این فیلم به نیاز بودن پدر و مادر، هردو در کنار هم در یک خانواده می پردازد.
۱ روز پیش - انجام دهد که نتیجه‌ی آن بسیار شگفت انگیز است او کاغذهای رنگی را در اختیار ... روزگار خانواده ی ستایش قریشی بعد از این فاجعه چگونه است؟
۳ روز پیش - تجاوز جنسی به ستایش قریشی دختر بچه 6 ساله دختر بچه مهاجر افغان ... بوستانی که این ماجرا در آن رخ داد، کوچه ای است که درابتدا عرض آن به ... خانه ای که حالا بعد از ازدواج ۳ دختر بزرگ خانواده، فقط پدر، مادر و پسری ۱۶ ساله در آن زندگی می کنند. .... انسانی را به درد می آورد اینکه چگونه پسر نوجوانی چنین فجیع قتل انجام می ...

7 هزار نیروی نامحسوس پلیس در طرح پلیس امنیت اخلاقی ...

www.titr24.com/...==/7-هزار-نیروی-نامحسوس-پلیس-در-طرح-پلیس-امنی...
۱۷ ساعت پیش - وی به رصد برخی از این ناهنجاری ها در طول سه سال گذشته اشاره کرد و بیان داشت: چهار .... روزگار خانواده ی ستایش قریشی بعد از این فاجعه چگونه است؟

جزئیات مرگ ستایش قریشی - خبر روز

khabareruz.ir/search/?q=جزئیات+مرگ+ستایش+قریشی
پدر ستايش با اشاره به اینکه بعد از حادثه با قاتل دیدار نداشته است اظهارکرد: تاکنون دیداری با قاتل .... روزگار خانواده ی ستایش قریشی بعد از این فاجعه چگونه است.
۱۳ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بعد از انتشار عکسهای پسر مشهور تلگرامی با دهها دختر این بار نوبت به منتشر شدن ... روزگار خانواده ی ستایش قریشی بعد از این فاجعه چگونه است؟

واکنش‌ها به تجاوز و قتل فجیع دختربچه ۶ ساله افغان ... - ...

diyarmirza.ir/1395/01/واکنش‌ها-به-تجاوز-و-قتل-فجیع-دختربچه-۶/
۳ روز پیش - با تمام تلخی و اندوهی که این جنایت بر جامعه ی ما و به ویژه بر آنانی که طعم ... من دوستان ایرانی زیادی دارم که در شب و روز گذشته با من همدردی کرده اند و با شرمندگی این فاجعه را ... ۱- پیش از هر چیز، شکیبایی خانواده مقتول و برخورد عقلانی با این ماجرا ... باخته است و سرانجام عصر روز گذشته ختم ستایش قریشی این فرزند ...
چون صداقت داشتم بعد از 88 اعلام کردم به موسوی رای دادم / احمدی نژاد شانسی در ... یادگار گرامی امام با خانواده مرحومه ستایش قریشی دختر افغان ساکن ایران که چند روز پیش، ... در سخنان خود گفته‌اید: «‌کسی با گفت‌وگو مخالف نیست، اما مهم این است که چگونه گفت‌وگو شود. ... 9 لحظه ی سرنوشت ساز آخرین مناظره ی برنی سندرز و هیلاری کلینتون.
۱۷ ساعت پیش - ... است. در جواب این سوال باید بگویم که هنوز حضور من در این برنامه خیلی جدی نیست.» ... روزگار خانواده ی ستایش قریشی بعد از این فاجعه چگونه است؟
۱۷ ساعت پیش - برانکو ایوانکوویچ متولد 28 فوریه 1954 و اهل کشور کرواسی است. برانکو سرمربی ... روزگار خانواده ی ستایش قریشی بعد از این فاجعه چگونه است؟

ایرانی و افغانستانی، داغدار غم هولناک "ستایش" - فرارو

fararu.com/fa/news/.../ایرانی-و-افغانستانی-داغدار-غم-هولناک-ستایش
کمین‌کرده‌های دشمنی میان دو ملت، انتقام‌گیران تاریخی روزگار شیرین یکدلی، منتظر ... بالافاصله بعد از این اتفاق، همدلی‌ها و یکدلی‌ها با شدت هر چه تمام‌تر آغاز می‌شود. ... است و سرانجام عصر روز گذشته ختم ستایش قریشی این فرزند افغانستانی و ... بر گرده خانواده ی ستایش و چقدر نگاه خانواده ی ستایش برق امید داشت با این همه همدلی و همدردی.
بالافاصله بعد از این اتفاق، همدلی‌ها و یکدلی‌ها با شدت هر چه تمام‌تر آغاز می‌شود. جمع زیادی از ایرانی‌های محل با ابراز همدری به سراغ خانواده ستایش می‌روند و اعلام می‌کنند که ... باخته است و سرانجام عصر روز گذشته ختم ستایش قریشی این فرزند افغانستانی و ... که چه گذشت برستایش قصه ی ما که قلب هر انسانی را به درد میاورد اینکه چگونه پسر ...

ایرانی و افغانستانی، داغدار غم هولناک ستایش ۶ ساله - ...

www.afkarnews.ir/.../504689-ایرانی-افغانستانی-داغدار-غم-هولناک-ستای...
۳ روز پیش - خبر تلخ بود و تصور اینکه این اتفاق در ایران، رخ داده است تلخ‌تر. ... بالافاصله بعد از این اتفاق، همدلی‌ها و یکدلی‌ها با شدت هر چه تمام‌تر آغاز می‌شود. ... دیگر نهادهای مسئول به جهت تسلیت و همدری به سراغ خانواده قریشی می‌روند و به پدر ... گذشت برستایش قصه ی ما که قلب هر انسانی را به درد میاورد اینکه چگونه پسر نوجوانی ...
۲ روز پیش - ستایش، افغان بود اما بعید است مخالفان حضور افغان‌ ها نیز هم‌دردی ... 2- برخی این اتفاق را که قاتل نوجوان پیکر دختر بچه بی‌گناه را بعد از .... من هم به عنوان که ایرانی با خانواده این دختر معصوم و بی گناه همدردی ..... اسيد را چگونه به آساني تهيه كرده؟ .... 16ساله در درجه اول مرتکب این تجاوز شده و در درجه ی بعد آن کارها را کرده!

ایسنا - نامه تکان‌دهنده یک دختر به ظریف + پاسخ ظریف

www.isna.ir/fa/news/.../نامه-تکان-دهنده-یک-دختر-به-ظریف-پاسخ-ظریف
۲۹ مهر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - همدردی سید حسن خمینی با خانواده "ستایش قریشی" .... به گزارش ایسنا، پارسینه پاسخ ظریف را به این شرح منتشر کرده است: سلام دخترم. می دانم که ...
۳ روز پیش - کمین‌کرده‌های دشمنی میان 2 ملت، انتقام‌گیران تاریخی روزگار شیرین یکدلی، منتظر ... بالافاصله بعد از این اتفاق، همدلی‌ها و یکدلی‌ها با شدت هر چه تمام‌تر آغاز می‌شود. جمع زیادی از ایرانی‌های محل با ابراز همدری به سراغ خانواده ستایش می‌روند و اعلام ... رنگ باخته است و سرانجام عصر روز گذشته ختم ستایش قریشی این فرزند ...

واکنش هنرمندان به قتل دردناک دختر شش ساله - آفتاب

aftabnews.ir/fa/news/.../واکنش-هنرمندان-به-قتل-دردناک-دختر-شش-ساله
آفتاب : به دنبال فاجعه ای که برای دختر 6 ساله افغان اتفاق افتاد، بازیگران و ... مونا فرجاد نوشت: «ستایش قریشی دختر٦ ساله ی کوچکی که در چنگال شیطانی ... جرم جرم است و این جنایتِ تهوع برانگیز، را هر شخص با هر ملیٓت و دین و آیینی ... برای آرامش خانواده عزیز ستایش و صبرشان دعا کنیم و در محکوم کردن این اقدام تلخ کوتاهی نکنیم.

واکنش هنرمندان معروف به حادثه تلخ قتل ستایش 6 ساله | عکس ...

photo.newmodels95.ir/.../واکنش-هنرمندان-معروف-به-حادثه-تلخ-قتل-س/
۸ ساعت پیش - مونا فرجاد نوشت: «ستایش قریشی دختر شش ساله کوچکی که در چنگال شیطانی .... جنایت پسر سر به زیر محله/ روایتی از محل قتل فجیع ستایش 6ساله ی افغان در … ... پدر ستايش با اشاره بهاینکه بعد از حادثه با قاتل دیدار نداشته است .... وی با ابراز تأثر از این حادثه تلخ گفت: همکاران ما به خانواده این دختر 6 ساله سر …
۱۴ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - این دردی است که حتی اگر نظرسنجی و تحقیقات اجتماعی از سوی حکومت آزاد ... مرد خانواده می تواند پدر باشد یا برادر یا دائی و عمو و در همه حال فردی است که طفل در ... زیر قرص های افسردگی روزگار می گذراند. ... چگونه می شود با وجود این همه مانع به فریاد قربانیان رسید؟ ... گفت و گو با پدر ستایش قریشی: ما قصاص می‌خواهیم.

": فاجعه" واکنش‌ها به کشته‌شدن ستایش قریشی - خبرگزاری ...

mardaninews.de/.../1553-حوادث-اتفاقیه-در-رژیم-توتالیتر-فاجعه-واکن...
۲ روز پیش - خبر مرگ این دختر واکنش و خشم بسیاری را برانگیخته است. ... این پسر نوجوان بعد از تجاوز و قتل ستایش قریشی، از دوستش برای سربه‌نیست ... سفیر افغانستان در ایران، به دیدار خانواده‌ی ستایش قریشی رفتند و به آن‌ها تسلیت ..... قلب هر انسانی را به درد می آورد اینکه چگونه پسر نوجوانی چنین فجیع قتل انجام می دهد ...
پیامبر (ص) فرمودند :علی (ع) از بهترین انسان ها است ، کسی که او را انکار کند در واقع .... ما معمولاً در طول سال هدایایی را برای خانواده ی خود می گیریم ، چه خوب است که این ...... سختي خواهد گرفت ؛ چنانچه بعد از روي كار آمدن قريشيان اين مسأله جامه عمل پوشيد و در ..... خداوند از پيامبران پيمان گرفته است، در اين صورت چگونه ممکن است پيمان خود را ...
۳ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تسلیت هنرمندان بعد از فاجعه دیروز منا ... عرض مى كنم خدمت همه عزاداران و خدا به خانواده هاشون صبر بده ،ماهم در غم خانواده اين عزيزان شريك هستيم ... مهمتر از زندگى و آرزوى من، آرامش و نداشتن غمِ هموطنم است. ... سوسن حسنی دخت : پخته ست روزگار، چه آشی برای عشق ...؟! او می .... حال و روز خانه و خانواده «ستایش» بعد از فاجعه ورامین!
سخنگوی پلیس با اشاره به فاجعه تلخ قتل دختر بچه شش ساله افغانستانی از دستور ... غلامعلی حدادعادل گفت: از جفایی که در این روزگار به زبان فارسی می‌رود من هم رنج می‌برم. ... شیشلیک مهمترین غذای منطقه گردشگری بینالود، طرقبه و شاندیز است. ..... گفت: طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران با قاتل "ستایش قریشی" برخورد خواهیم کرد.

زندگینامه مرتضی پاشایی + عکس های خاص مرتضی پاشایی

www.amazing.ir/1392/09/.../latest-news-from-the-health-morteza-pashai/
بعد از رسانه ایی شدن این مساله بارها شایعه مرگ مرتضی پاشایی در شبکه های اجتماعی و فضای ..... فقط میتونم این اتفاق غم انگیز رو به خانواده ی این خواننده ی خوشصدا و دوستا و طرفداراش ..... گلچین روزگار عجب خوش سلیقه است میچیند آن گلی که به عالم نمونه است . ..... واسه اون همه ی بنده هاش جدای از نطر بقیه باارزشن و قابل ستایش… پاسخ.
۴ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بنیاد کیفی ساختار و کیش شخصیتی فرد و جامعه را چگونه گی نگرش و باور های وی ... این درست چگونهگی اندیشیدن است که به انسان وجامعه کیش شخصیتی "ارزش بخشیده .... از میان جوانان تاجیک و افاغنه گویای عریان از یک فاجعه و درد تاریخی بر بنیاد نفوذ .... ستایش قریشی، دختر ۶ سالة آواره، مورد تجاوز قرار گرفت.
۱۷ بهمن ۱۳۸۸ ه‍.ش. - در روایتی از پیامبر صلی الله علیه و آله این گونه آمده است: .... وی بعد درگذشت در عهد بارداس، برزگرزاده‌ای از اهل مقدونیه به نام ..... ملیکا در واقعه ی اسارت و رسیدن به محبوب از این طریق، همانند حضرت ... است و نرجس خاتون یکی از زبدگان و نوابغ روزگار است که به این فیض ...... باقر شریعت قریشی، حیاة الامام المهدی، ص21.
اما پرسش اساسی این است که چرا اصولگرایان بحث ریاست را کلید زده‌اند و چه هدفی را دنبال می‌کنند. یا اینکه اصولا از ... واکنش سیدحسن خمینی به فاجعه «ستایش» ... جوان سنگدل برادرش را مقابل چشمان خانواده به رگبار بست ... ١٠ فایده ی جوانه گندم در طب سنتی ..... چگونه بعد زايمان شكممان را كوچك كنيم؟ ..... آشتی تلویزیون با سحر قریشی ...

کارگاه آموزشی شهروندیار‏ - به فیس بوک خوش آمدید - Facebook

https://fa-ir.facebook.com/shahrvandyar/
این فاجعه قلب هر انسان آزاده ای را می آزارد و انسانی که بتواند این فاجعه را ببیند و سکوت کند، انسانیت خود ... یکشنبه ۲۱ فروردین پسر ۱۷ ساله در ورامین، دختر(ستایش قریشی) همسایه ... ماجرا از این قرار است که گربه ی حامله ای که درد زایمان داشته مدت طولانی جلوی .... ساعتی بعد وقتی به ما خبر دادند سراسیمه خود را به رودخانه کرخه رساندیم.

محمدرضا شاه پهلوی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/محمدرضا_شاه_پهلوی
سه ماه پس از کودتای ۳ اسفند ۱۲۹۹ و به قدرت رسیدن پدرش، خانواده او به خانه‌ای ... زیرا همه می‌دانستند که او ولیعهد است و این یک واقعیت تغییرناپذیر بود. ... او در آغاز نمی‌دانست چگونه باید با پسرانی که اهمیت نمی‌دادند او ولیعهد است، رفتار کند. .... تنها یک‌ماه بعد در ۱۵ بهمن با ترور نافرجام شاه در دانشگاه تهران؛ این فرصت به دست وی افتاد.
۱۶ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - اما بکارت به همین امر بیولوژیک در روزگار ما قناعت نکرده و در تغییرات تاریخی ... نکته‌ جالبی که قابل ذکر است این است که وقتی فمینیست‌ها می‌گویند، ... جدید‌تر یا مهاجرت همراه حیوانات ثابت نبوده است، از همین رو «اعضا»ی این ‌جوامع به همین ... همچون «شوهر»، «پدر» و «خانواده» دقیقا بعد از این مرحله‌ تاریخی شکل می‌گیرد.
۱۹ شهریور ۱۳۹۰ ه‍.ش. - و بعد بی خبر آمدن های همیشه ی اوست ... سید علی .... گفتی که این شب آخر ایکاش هرگز نبود ...... و بعد شیر آب را می افشاند بر ریش من و عور روی سینه‌ی من او او می‌افتد ... با فاجعه ها مخالفت نکنم ...... چگونه از چشم هایم پلک خوانی ات کرده اند؟ ...... برای ستایش تو ...... من آن‌َم که روزگار بر طنین تارهایم به خواب رفته است.

بذر فاجعه - پایگاه اطلاع رسانی لبیک

labbaik.ir/Note/uNote.aspx?ID=ec405f83-2739-4cc3-b904...
۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. - که این گمراهی شان برای آنان و نجات یافتن تو از شر آنان کافی است. ... این از جهت اصل و نسب و شرافت خانوادگی او و اما دلیری او، بی گمان، او دلاوری دشمن ... از جانش از جانب علی نبود، هرگز نزد ما نمی آمد؛ ندیدی که چگونه علی را ستایش می کرد؟ ... از بنده ی خدا امیرمؤمنان به معاویه بن ابی سفیان، اما بعد: آن مرد خولانی نامه ی تو را ...

شمال نیوز :: جزئیات قتل زن جوان مازندرانی از زبان قاتلان+ ...

www.shomalnews.com/.../جزئیات-قتل-زن-جوان-مازندرانی-از-زبان-قاتلا...
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مأموران برای اطمینان از اینکه جسد متعلق به زن جوان است، آن را به پزشکی .... میاندورود رامنفجرکنید میدونی 5000لیتر چه فاجعه ای رخ مدهد اول فکر کن بعد نظر بده ... فرمانده ساخلو ی روسها دستور داد تا اونها را در میدان شهر به دو عدد خودرور ارتشی .... خدا به خانواده این مرحومه صبر بده،اعدام هم براى عاملین قتلش کمه، باید زجر کش ...

در ستایش علاء الدین آتسزبن محمد خوارزم شاه

vista.ir/content/89188
در دل‌تنگی و شکایت از روزگار و خوش‌دلی از گوشه‌گی. .... ویدیوی صحبت‌های تکان دهنده سحر قریشی - سحر قریشی: لیدی گاگا نیستم ولی ... عد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌م بضاعت مالی خانواد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ه یک بیمار خرد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سال، بخیه چانه صد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رای چهار ساله را شکافتند‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ و او را ... گفته می‌شود این اولین سریال کشف حجابی بعد از انقلاب است که این تعداد بازیگر ایرانی در آن حضور دارند.

عوامل ماندگاری عاشورا چیست؟ - طوبی گلستان

toobagolestan.ir/مقالات/64-سیاسی/2200-عوامل-ماندگاری-عاشورا-چیست؟
۳۱ مرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. - 1- نقش ایران در ماندگاری عاشورا چگونه بوده است؟ .... مبارکش انجام داده، چنان بزرگ و خارق العاده است که روزگار تاکنون ندیده است و ما در این فصل از ... این تنها حجی بود که پیامبر بعد از مهاجرت به مدینه، انجام می داد که با نام های متعدد، در ...... از این رو امام حسین (علیه السلام) به عنوان خلیفه ی منصوب از سوی خدا که اطاعتش واجب ...

برچسب ها - قصه ها - صراط

www.seratnews.ir/fa/tag/1/قصه%20ها
گلوریا هاردی بازیگر کیمیا می گوید بعد از بازی در... این مجموعه با روزهای جنگ در ایران بیشتر آشنا شده. ... خانواده شان شهیده شده اند برخورد داشته است گلوریا هاردی. ... پایان «پشت‌بام تهران» چگونه تغییر کرد؟ ... قریشی: در نقشم خودسانسوری داشتم ... از سرودن شعر در ستایش ائمه اطهار سر باز نزد... است و ... ممکن بود در جشنواره فاجعه رخ دهد.

ایرانی و افغانستانی، داغدار غم هولناک 'ستایش' - فرارو - ...

khabar.parsijoo.ir/khabar/showpost?pid...title...و...'ستایش'...
خبر تلخ بود و تصور اینکه این اتفاق در ایران رخ داده است تلخ تر دختر ۶ ساله افغانستانی کشته شده است ودو جامعه را در بهت فرو برده به گزارش تسنیم خبر هولناک ...
خداوند متعال گرایش و ستایش سادات را جزء وظایف حتمى هر فرد مؤمن قرار داده است. .... این چنین تفکری داشته باشد ، بیسوادان این طایفه چهل دزد چگونه باشد ، خدا میداند . .... فاجعه افشار را پرده پوشی نموده و ازفاجعه افشار به افتخار یاد میکند و این فاجعه را ...... به خاطر انتساب به حسین(ع) و خانواده حسین است، نه خون قریشی داشتن که آنهم بعد از ...

واکنش‌ها به تجاوز و قتل فجیع دختربچه ۶ ساله افغان در ورامین ...

news.shomalgardi.com/.../واکنش‌ها-به-تجاوز-و-قتل-فجیع-دختربچه-۶-سا...
۳ روز پیش - جنایت جنایت است؛ فرقی نمی کند که مرتکب آن دارای چه ملیتی باشد؛ اما آنچه در ... با تمام تلخی و اندوهی که این جنایت بر جامعه ی ما و به ویژه بر آنانی که ...

چرا شیعه شدم؟ :: شیـعه

shiie.blog.ir/post/shiie

۱ دی ۱۳۹۱ ه‍.ش. - بعد از مطالعه این کتاب ها مشتاق شدم تا در دعاهای ندبه، توسل و کمیل و زیارت ..... عصمت و طهارت ظاهری و باطنی امیر المؤمنین(علیه السلام) و خانواده‌ی مطهر ایشان است. ..... عمر و عثمان و ابوبکر چگونه بودند اگر چه یار غار پیامبر بودند و در ...... یک آیه ی صریح بیارید که در اون گفته شده محمد بن عبدالله قریشی پیامبر است !

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


بخش نظرات


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی


تبلیغات

  Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

ورود کاربران


عضويت سريع

  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

آمار کلی سایت

  آمار مطالب آمار مطالب
  کل مطالب کل مطالب : 341
  کل نظرات کل نظرات : 1
  آمار کاربران آمار کاربران
  افراد آنلاین افراد آنلاین : 2
  تعداد اعضا تعداد اعضا : 1

  آمار بازدید آمار بازدید
  بازدید امروز بازدید امروز : 160
  باردید دیروز باردید دیروز : 158
  ورودی امروز گوگل ورودی امروز گوگل : 5
  ورودی گوگل دیروز ورودی گوگل دیروز : 3
  بازدید هفته بازدید هفته : 400
  بازدید ماه بازدید ماه : 1,645
  بازدید سال بازدید سال : 24,590
  بازدید کلی بازدید کلی : 168,146

  اطلاعات شما اطلاعات شما
  آِ ی پیآِ ی پی : 52.91.90.122
  مرورگر مرورگر :
  سیستم عامل سیستم عامل :


امکانات جانبی